Mezinárodní soutěž Englishstar v anglickém jazyce

Mezinárodní soutěž Englishstar v anglickém jazyce

72 žáků naší školy z 1. až 9. ročníků se v květnu účastnilo mezinárodní soutěže v anglickém jazyce. Žáci dosahli skvělých výsledků. Celkově se naše škola umístila na prvním místě s nejvyšší průměrnou úspěšností v řešení úloh nad 50 soutěžících.

Všichni soutěžící s úspěšností na 80% obdrží diplom s vyobrazenou zlatou medailí. Každý účastník soutěže se 100% úspěšností v kategorii STAR 1 - 4 obdrží školní batoh s logem soutěže. Ti, kteří dosáhli 100% úspěšnost v kategorii STAR 5 - 9 obdrží  pouzdro na tužky s logem soutěže. Všichni účastníci v kategorii STAR 1 bez ohledu na výsledek získají za "odvahu" sadu tužek, pravítko a gumu.

Jeden soutěžící z naší školy byl vylosován a obdrží hlavní cenu soutěže smartphone Redmi Note 13 128GB. Jméno prozradíme až po obdržení diplomů a cen:))

Příloha Velikost
Výsledky mezinárodní soutěže Englishstar 200.28 KB