Program DofE pro 8. ročníky

Program DofE pro 8. ročníky

Vážení rodiče a žáci,

již šestým rokem na Bakalce funguje program Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (Duke of Edinburgh International Award, zkráceně DofE). Program je podporován přímo britskou královskou rodinou a je zaměřen na všestranný rozvoj účastníků z řad žáků, podporu jejich samostatnosti a překonávání překážek.

Všechny informace k programu najdete na https://www.dofe.cz/.

Program nyní nabízíme žákům 8. ročníků, kteří se mohou zapojit. Zájemci se registrují na následující stránce: https://www.onlinerecordbook.org/. Pro komunikaci je klíčové vyplnit funkční emailovou adresu rodičů i dítětě - u dítěte prosím nepoužívejte jeho školní email (žáci totiž s projektem mohou pokračovat i na střední či vysoké škole, ovšem v té době již jejich školní emaily budou deaktivovány). Na závěr registrace je třeba uhradit poplatek 200 Kč, ovšem díky finanční podpoře, které se nám dostává od Magistrátu města Brna, Vám budeme moci tento poplatek poté zpětně proplatit.

Po dokončení registrace se žáků ujmou vecoucí z řad učitelů (Pavel Vojta, Lenka Čermáková, Martin Hnilo, Tadeáš Nevěčný, Tereza Syslová), kteří je provedou celým programem.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy či problémy s registrací, obraťte se na některého z vedoucích.

Těšíme se na Vás